Listed yesterday
58 Bronte Road, Bondi Junction NSW 2022, Australia
A$4,127 / month
Size
65 m²
Price
A$4,127
Rental period
Unlimited
Available from
10-06-2026
Price per m²
A$63
The listing is located at 58 Bronte Road, Bondi Junction NSW 2022, Australia
Loading map