35-41 Claremont Street, South Yarra VIC 3141, Australia
A$5,344 / month
Size
67 m²
Price
A$5,344
Price per m²
A$80
The listing is located at 35-41 Claremont Street, South Yarra VIC 3141, Australia
Loading map