Listed 4 days ago
35 Manning Street, South Brisbane QLD 4101, Australia
A$3,563 / month
Size
63 m²
Price
A$3,563
Price per m²
A$57
The listing is located at 35 Manning Street, South Brisbane QLD 4101, Australia
Loading map