Listed today
3552 Main Beach Parade, Main Beach QLD 4217, Australia
A$19,553 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
276 m²
Price
A$19,553
Rental period
Unlimited
Available from
22-05-2026
Price per m²
A$71
The listing is located at 3552 Main Beach Parade, Main Beach QLD 4217, Australia
Loading map