Listed today
81 Harbour Street, Haymarket NSW 2000, Australia
A$5,214 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
49 m²
Price
A$5,214
Rental period
Unlimited
Available from
09-06-2026
CBD
Yes
Price per m²
A$106
The listing is located at 81 Harbour Street, Haymarket NSW 2000, Australia
Loading map