Listed today
2-4 York Street, Sydney NSW 2000, Australia
A$6,322 / month
Size
100 m²
Price
A$6,322
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
CBD
Yes
Price per m²
A$63
The listing is located at 2-4 York Street, Sydney NSW 2000, Australia
Loading map