Listed yesterday
11A Lachlan Street, Waterloo NSW 2017, Australia
A$3,910 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
64 m²
Price
A$3,910
Price per m²
A$61
The listing is located at 11A Lachlan Street, Waterloo NSW 2017, Australia
Loading map