Listed yesterday
41 Kangaroo Street, Manly NSW 2095, Australia
A$7,821 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
121 m²
Price
A$7,821
Rental period
Unlimited
Available from
06-06-2026
Price per m²
A$65
The listing is located at 41 Kangaroo Street, Manly NSW 2095, Australia
Loading map