Listed 3 days ago
2D Figtree Drive, Sydney Olympic Park NSW 2127, Australia
A$3,280 / month
Size
58 m²
Price
A$3,280
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
A$57
The listing is located at 2D Figtree Drive, Sydney Olympic Park NSW 2127, Australia
Loading map