306 Edgeware Road, Newtown NSW 2042, Australia
A$2,302 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
A$2,302
Rental period
Unlimited
Available from
28-05-2026
Price per m²
A$55
The listing is located at 306 Edgeware Road, Newtown NSW 2042, Australia
Loading map