31-35 Chelsea Street, Redfern NSW 2016, Australia
A$2,824 / month
Size
23 m²
Price
A$2,824
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Price per m²
A$123
The listing is located at 31-35 Chelsea Street, Redfern NSW 2016, Australia
Loading map