Listed yesterday
22 Barr Street, Camperdown NSW 2050, Australia
A$3,128 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
62 m²
Price
A$3,128
Rental period
Unlimited
Available from
05-06-2026
Price per m²
A$50
The listing is located at 22 Barr Street, Camperdown NSW 2050, Australia
Loading map