349 Victoria Place, Drummoyne NSW 2047, Australia
A$6,061 / month
Size
75 m²
Price
A$6,061
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Price per m²
A$81
The listing is located at 349 Victoria Place, Drummoyne NSW 2047, Australia
Loading map