114-124 Pitt Street, Redfern NSW 2016, Australia
A$4,127 / month
Size
34 m²
Price
A$4,127
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Price per m²
A$121
The listing is located at 114-124 Pitt Street, Redfern NSW 2016, Australia
Loading map