Listed 6 days ago
100 High Street, East Launceston TAS 7250, Australia
A$1,825 / month
Size
19 m²
Price
A$1,825
Price per m²
A$96
The listing is located at 100 High Street, East Launceston TAS 7250, Australia
Loading map